Nechcete se stát obětí trestného činu? Chcete se umět ubránit a poradit si v mezních situacích? Pak jste tu správně!

Nemusíte mít obavy, máme mnohaletou zkušenost s výukou sebeobrany, policejní praxi a individuální přístup. Jsme profesionálové ve svém oboru. Nemějte strach, že by s Vámi někdo házel o zem, nebo Vám jakkoliv ublížil. Doporučujeme shlédnout naše videa sebeobrany a rozhovory v naší videogalerii.

Nabízíme kurzy ženské sebeobrany konané 1x za měsíc rozdělené do čtyř seminářů (tj. celkem čtyři měsíce). Seminář je určen ženám, které se nechtějí stát obětí násilných trestných činů, ale i těm, které se chtějí cítit bezpečněji v temných ulicích. Na věku, váze ani výšce zde nezáleží. První hodiny jsou věnovány základním technikám boje na zemi, abyste se uměly ubránit v případě pokusu o znásilnění nebo proti brutálnímu útoku kopy a údery. Ukážeme Vám, co a jak udělat, když se dostanete do krajních situací, vyzkoušíte si modelové situace a naučíte se bezpečný postup, který Vám zvýší šance se z této situace dostat se zdravou kůží.

Naučíte se, jak si zachovat klidnou hlavu a jak vše oznámit na Policii ČR, aby byl útočník dopaden (můžete se stát i svědky, nemusí se vždy jednat přímo o Vás). Později se budete učit obranu proti více útočníkům, vyzkoušíte si také obranu proti ozbrojenému útoku. Naučíte se používat slzotvorné prostředky (různé druhy sprejů), řekneme si, který přípravek je vhodný a který ne.

Pořádáme také praktické semináře se spreji venku v přírodě, kde hlavní náplní jsou právě modelové situace vycházející z policejní praxe. Nebude chybět ani nezbytná teorie. Na konci kurzu je možné získat certifikát.