sebeobranaprahaeu    

 

Ceny za semináře a kurzy se liší podle zaměření, délky, místa konání, počtu osob a poptávky. Jsem ochoten cvičit kdekoli a za jakéhokoli počasí -  Venku, v tělocvičně, v kanceláři, ve stísněném prostoru.. 

SOUKROMÉ HODINY JUDA A SEBEOBRANY - pouze pro firmy do skupiny 30 lidí.

- efektivní systém sebeobrany Hiko-ryu Taijutsu

- příprava na zkoušky Judo, Hiko-ryu Taijutsu, sebeobrana od kyu až do 3. danového stupně, příprava na maturitu ze sebeobrany

- obrana proti úderům, kopům, úchopům, škrcením, jednomu a více útočníkům, atd..

- specializujeme se na sebeobranu pro ženy i muže, kde nechybí modelové praktické situace

- základy sebeobrany se slzotvornými prostředky a jejich využití 

- základy s teleskopickým obuškem

- základy sebeobrany s nožem, nůž proti noži

- obrana proti ozbrojenému útočníkovi (nůž, tyč, teleskop, pistol)

- odváděcí (transportní) techniky - beze zbraně, za pomocí teleskopického obušku, či nože, popř. věcí co máte u sebe

-  školení první pomoci na základní bázi

PRO FIRMY - PŮSOBÍME PO CELÉ ČR

V případě zájmu zašleme profesní životopis a orientační ceník

- sebeobrany probíhají v počtu od 10 - 30 osob na lekci

- liší se dle tipu zaměření a délky školení, např.:  - odváděcí techniky, sebeobrana proti ozbrojenému útočníkovi, techniky znehybnění soupeře a následný transport, sebeobrana ve stísněném prostoru - v kanceláři, diskotéce, v restauraci, v automobilu, tramvaji, vlaku, autobuse, orientace v prostoru, poutání, manipulace se zbraní, apod.

NABÍZÍME PRO NAŠE LEKCE prostory se speciálními žíněnkami (tatami) vhodné ke cvičení, kde se k ceně připočte pronájem prostor - pouze v Praze.

NABÍDKA SLUŽEB:

- pořadatelská (bezpečnostní) činnost při plesích, kulturních akcí tohoto typu (již proběhlo pod naším dohledem několik maturitních plesů SŠ v letech 2010-2015)

- od roku 2005 - do součastnosti - spolupracujeme se SSŠVT Praha - sebeobranné kurzy na sportovním týdnu školy

- od roku 2017 - do součastnosti - jsem školil městskou policii Rakovník v sebeobraně a pro město Rakovník pořádám kurzy sebeobrany

- v roce 2015, 2016, 2017 a 2018 proběhly další sebeobrany pro MČ hl. m. Prahy 8 pro děti a dospělé

- v roce 2014 proběhla sebeobrana pro MČ hl. m. Prahy 8 pro dospělé a seniory včetně teoretických kurzů

- v roce 2012/13 - firma  Accenture Services s.r.o. - sebeobranné kurzy

- rok 2009-2010 - kurzy sebeobrany pro centrum tance v Praze


KRÁTCE O MNĚ:

Bojovým uměním se věnuji od mala, nejvíce však mě ovlivnilo obdobý po základní vojenské službě roku 2001. V roce 2003 jsem studoval BUDÓ tradičním směrem u svého mistra, až do roku 2010, kdy jsem se oddělil a založil svou školu bojových umění Judo club Raion-ryu, která má nyní již letitou tradici na Praze 8. V listopadu 2018 jsem úspěšně složil zkoušky na 3. dan v Judo. V září 2019 vznikla druhá pobočka Judo v Postřižíně.

Jsem zaměstnán u Městské policie hl. m. Prahy již od roku 2007 do soušastnosti, z toho šest let jsem byl členem speciální složky MP Praha a nyní jsem na pozici policejního instruktora pro speciální odbornou přípravu strážníků. Jsem průběžně proškolován v oblasti sebeobrany, juda, zdravovědy, apod. Pravidelně pořádám semináře a školení sebeobrany a juda. V dubnu 2016 jsem byl pozván na měsíc do Japonska, abych rozšířil své znalosti bojových umění pod tréninkem japonských elitních učitelů - mistrů z Kodokanu a Kenkukai Ne-waza (boj na zemi). Kde jsem poznal svého mistra Soshi (velmistr) Koshiro Tanaka zakladatel stylu Hiko-ryu Taijutsu a Kodachi, který mě přijal za svého osobního žáka. V září 2018 jsme se stali oficiálně 4 pobočkou ve světě, druhou v Evropě a otevřel jsem školu Hiko-ryu Taijutsu a Kodachi CZECH. Jsme pod mistrovým dohledem a dohledem celého sekretariátu v Japonsku, kde jsme 2x ročně proškolovány, aby se zachovala kvalita výuky. V říjnu 2018 mi byl udělen velmistrem Tanakou 1. dan (černý pás v Hiko-ryu Taijutsu a Kodachi). V březnu 2019 jsem byl v Japonsku na 15 denní stáži u velmistra Tanaky i se svými žáky. Zde jsme úspěšně složili zkoušky na černé pásy, já na 3 stupeň černého pásu, ostatní složili zkoušky na stupeň první a to vše přímo pod mistrem a jeho kolegiem mistrů Hiko-ryu Taijutsu. 

V listopadu 2019 jsem úspěšně získal 1. level (stupeň) v moderním bojovém systému na teleskopy a boje s nožem zvaný Balintawak B3. A to přímo od nejvýše postaveného profesionálního experta určeného pro Evropu Richarda Corteli, který vyučoval různé speciální složky např. SAS jednotky. Tento druh boje studuji v rámci mého zaměstnání.

Vystudoval jsem veřejnoprávní obor ukončený maturitní zkouškou, po té jsem se vzdělával na Fakultě Tělesné Výchovy a Sportu Univerzity Karlovy v oboru trenérské školy se specializací na Judo. V současné době jsem vedoucí školy bojových umění Judo club Raion-ryu téměř se 100 žáky a Hiko-ryu Taijutsu CZECH, která působí na Praze 8.