SEBEOBRANA pro MUŽE - HIKO-RYU TAIJUTSU je efektivní systém sebeobrany s neustálou kontrolou, nebo paralizací protivníka. Naše sebeobrana vychází ze starobilého rodinného samurajského stylu senseie Tanaky zvaném Hiko-ryu Taijutsu a Kodachi. Jedná se o styl vycházející z mnoha bitev, které se vedly v Japonsku  po staletí v dobách samurajů a proto je zde také kladen důraz na trénink s krátkým mečem zvaném Kodachi. Název Hiko-ryu je odvozen od posvátné hory Hiko v Japonsku a znamená v překladu "Děti slunce."

Vyučujeme základy sebeobrany - boje zblízka beze zbraně (údery,kopy,seky,hmaty,chvaty,anatomie,atd), sebeobrana s nožem, nůž proti noži, obrana proti tyči, teleskopickému obušku, základy s teleskopickým obuškem, obrana s mečem proti kataně, a podobně.

Nechybí zde modelové situace důležité pro praktické použití sebeobrany. Jedině pravidelnou výukou získáte automatické reakce!

Protože jsem působil ve speciální jednotce Městské policie kladu velký důraz na detaily a kontrolu nad protivníkem a okolím. Nezbytnou součástí výuky je dýchání! Pokud se bojovník nadechuje je zranitelný, proto se žáci také učí meditační a dechové cviky - převážně na soustředěních.

Vhodné pro příslušníky ozbrojených složek!

 

NEJEDNÁ SE O SPORTOVNÍ ČINNOST, ALE O PRAVÉ BUDÓ!!!

 

Na věku, váze ani výšce zde nezáleží. Přijďte si ZDARMA zacvičit mezi nás!