Nechcete se stát obětí trestného činu? Chcete se umět ubránit a poradit si v mezních situacích? Pak jste tu správně!

Nemusíte mít obavy, máme mnohaletou zkušenost s výukou sebeobrany, policejní praxi a individuální přístup. Jsme profesionálové ve svém oboru. Nemějte strach, že by s Vámi někdo házel o zem, nebo Vám jakkoliv ublížil. Doporučujeme shlédnout naše videa sebeobrany a rozhovory v naší videogalerii.

Tréninky jsou určeny ženám, které se nechtějí stát obětí násilných trestných činů, ale i těm, které se chtějí cítit bezpečněji v temných ulicích. Na věku, váze ani výšce zde nezáleží. První hodiny jsou věnovány základním technikám a pohybu v sebeobraně. Je důležité, aby jste se uměly ubránit v případě pokusu o znásilnění, nebo proti brutálnímu útoku kopy a údery. Ukážeme Vám, co a jak udělat, když se dostanete do krajních situací, vyzkoušíte si modelové situace a naučíte se bezpečný postup, který Vám zvýší šance se z této situace dostat se zdravou kůží.

Naučíte se, jak si zachovat klidnou hlavu a jak vše oznámit na Policii ČR, aby byl útočník dopaden (můžete se stát i svědky, nemusí se vždy jednat přímo o Vás). Později se budete učit obranu proti více útočníkům, vyzkoušíte si také obranu proti ozbrojenému útoku. Naučíte se používat slzotvorné prostředky (různé druhy sprejů), řekneme si, který přípravek je vhodný a který ne.

Pořádáme také praktické semináře se spreji venku v přírodě, kde hlavní náplní jsou právě modelové situace vycházející z policejní praxe. Nebude chybět ani nezbytná teorie. Jedině pravidelnou výukou lze získat automatické reakce.